Otsid erilist kohta, kus saaksid nautida saunamõnusid? Meie kilesaun on just see, mida vajad! Meie kilesaun on varustatud kõige vajalikuga, et saaksid nautida saunamõnusid täiel rinnal. Kilesauna eripäraks on läbipaistvad seinad, mis annavad sulle võimaluse nautida lummavaid loodusvaateid samal ajal, kui saunamõnusid naudivad.

Meie saun asub kaunis looduses, kus saad tunda end täielikult lõdvestununa ja rahuolevana. Meie kilesaun on ideaalne koht nii romantiliseks peatuspaigaks kui ka sõpradega koosviibimiseks. Tule ja naudi parimaid saunaelamusi, mida pakub meie kilesaun!

Saare Lux puhkemaja kilesaun pakub oma omanäolise disaini ja roosadest kvartsiitkividest kerisega kõigile eriliste saunaelamuste armastajatele tõelist avastamisrõõmu. Ja seda igal aastaajal!

Kilesaun on oma unikaalse ehitusviisi tõttu ainulaadne ehitis. Meie Saare Lux kilesaunal on tugev puitkonstruktsioon ning läbipaistmatust kilest seinad, tagades sel viisil mugava äraolemise, korraliku leili ning privaatsuse. 

Võib julgelt väita, et kilesaunas saavad saunamõnusid nautida isegi need külastajad, kes tavalist soome sauna liiga äkiliseks peavad. Kilesauna leilist tekkiv õhk on pehme ja niiske, tänu millele on kuumuse talumine kerge. 

Oma kilesauna kerisel kasutame Karjalast pärit vaarikapunasest kvartsiidist kerisekive. Vaarikapunane kvartsiidist kerisekivi peetakse üheks kestlikumaks kerisekiviks, lisaks omistatakse sellele ka rohkelt kasulikke raviomadusi – teadaolevalt rikastab kvartsiit leili ajal saunaõhku väärtusliku osooniga.

Meie kilesauna ees on jõevaatega terrass, mis pakub puhkehetkel tõelist looduse sees olemise tunnet. 

Saun mahutab 6 inimest.

NB! Et on Saunaaasta, oleme meiegi teinud kõik, et puhkus Eestis läheks täie ette. Pakume võimalust kogeda meie puhketalu kilesaunas unikaalset saunarituaali väljaõppinud saunameistri juhendamisel. See elamuslik ja põliste juurtega saunaskäik pakub avastamist ja suurepärast lõõgastust kõigile saunasõpradele. Rituaali võib tellida nii eesti kui inglise keeles.

Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma
mis tahes meie teenuse kohta.

HELISTA MEILE