Otsid suurepärast kohta, kus saaksid nautida meeldivat ja mugavat puhkust koos sõprade ja perega? Meie suur puhkemaja on just see, mida vajad!

Meie puhkemaja on avar ja mugav ning sobib ideaalselt suurtele gruppidele. See on varustatud kõige vajalikuga, et saaksid tunda end täiesti koduselt ja mugavalt. Meie puhkemaja asub kaunis looduses, kus saad nautida vaikust ja rahu ning imetleda lummavaid loodusvaateid.

Meie puhkemaja on ideaalne koht nii sõpradega koosviibimiseks kui ka perepuhkuseks. Lisaks pakume erinevaid tegevusi ja atraktsioone, mis rikastavad sinu kogemusi ning muudavad su puhkuse veelgi meeldejäävamaks. Tule ja naudi parimaid puhkuseelamusi, mida pakub meie suur ja hubane puhkemaja!

Saare Lux suur puhkemaja on rustikaalses stiilis tänapäevaste lahenduste ja läbimõeldud disainiga palkehitis. Kõigi mugavustega maja alumisel korrusel on avatud täissisustusega köök koos hubase istumisala ja kaminaga. Alumisele korrusele jääb lisaks veel duširuum, WC ja pesumasin. Teisel korrusel on kaks magamistuba, majutades kuni 9 külalist. Maja ees avar terrass. Sobib hästi sõpruskonnale või lastega peredele.

Soovi korral saab rentida lisaks kilesauna, tünnisauna või kümblustünni kasutamise.

Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma
mis tahes meie teenuse kohta.

HELISTA MEILE