saunarituaali poster

Rituaalsed saunaskäigud pakuvad argirutuga võrreldes midagi erilist – mõnikord tuntakse vanu saunatoiminguid tehes ära mingi ürgne osa endast, siis jälle kogeb inimene, kuidas saunavaikus mõjub nagu meditatsioon. Kõiki saunarituaalil kogetavaid erinevaid seisundeid saab rakendada oma ellu muudatuste toomiseks – millegi lõpetamiseks või uue algatamiseks ja edukaks teostamiseks. Iga meel saab saunas vaikseks ja süda paisub puhtas tänutundes – kaks ihaldusväärseimat olekut meie kiires elutempos!

Saunarituaali kestuse kohta on öeldud, et see lõppeb alati õigel ajal – “siis kui sisse tuleb tänutunne”. Tavaliselt saame hakkama 3-4 tunniga ja aeg sisaldab puhkepause.

Saare Lux Puhkemajas viiv saunarituaale läbi väljaõppinud saunanaine Elis Seppius, kes ise ütleb enda kohta nii: “Olen sanna suri ehk saunanaise Eda Veeroja õpilane ja minu tööks on pakkuda saunalistele elamuslikku kogemust sellest, kuidas saun võib lisaks inimese ihu puhastamisele olla ka vaimu jaoks tervendav paik.” 

NB! Saunarituaal on alkoholivaba sündmus. Selle kokkuleppe mittetäitmisel on läbiviijal õigus alkoholi tarbinud inimest mitte sauna lasta või saunarituaal hoopis ära jätta.

Saunarituaal kuuele inimesele 300€. Hind sisaldab sauna kütmist ja kõiki saunavahendeid (vihad, sauasoolad, rätikud, tee, puuviljad jms).

Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma
mis tahes meie teenuse kohta.

HELISTA MEILE