Tere tulemast meie tünnisauna – ideaalsesse kohta, kus saad nautida saunamõnusid ja looduse rahustavat mõju! Meie tünnisaun on varustatud kõige vajalikuga, et saaksid täiel rinnal lõõgastuda ja tunda end täielikult energiast pakatavana. Meie saun paikneb kaunis looduses, kus saad nautida vaikust ja rahu ning imetleda lummavaid loodusvaateid. Meie tünnisaun on ideaalne koht nii romantiliseks peatuspaigaks kui ka sõpradega koosviibimiseks. Tule ja naudi parimaid saunaelamusi, mida pakub meie tünnisaun!

Saare Lux Puhkemaja avara õueala serval, otse Kasari jõe kaldal asub meie puhkekompleksi tünnisaun. Kompaktse saunamaja leiliruum mahutab 6 inimest ja köeb kiirelt – kõigest 40-60 minutiga võitegi juba aja maha võtta ja nautida saunamõnusid. 

Tünnisauna kaarjas konstruktsioon aitab kuumusel leiliruumis ühtlaselt jaotuda. Korralik kivikeris sobib nii kõvemale leiliviskajale kui ettevaatlikumale saunahuvilisele – kuumust on lihtne kütmisega parajaks timmida.  

Sauna ees on puhkamiseks terrass kauni vaatega jõele ning otseloomulikult saab saunast otse hüpata ka värskendavasse jõevette. Külastajatele on kasutamiseks valmis pandud ka saunalinad.

Saun sobib kasutamiseks igal aastaajal. 

Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma
mis tahes meie teenuse kohta.

HELISTA MEILE