Hea külastaja!

Palume Teil meie puhkekeskuses viibimisel tähele panna järgmist:

Enne saabumist palume Teid, et teavitaksite oma ligikaudse saabumisaja. Üldjuhul ootame Teid alates kella 15.00-st ning lahkumisaeg on hiljemalt kell 12.00. See annab meile võimaluse uute külaliste jaoks majad korda seada.
Kaotatud võtmete eest koostame lisaarve 15€.
Puhkemaja kasutamise hind sisaldab voodipesu ja lõppkoristust. Kui on soov vahepealseks koristuseks, siis lisatasu 35€.
Puhkemajas viibivate külaliste arv ei tohi ületada broneerimisel kokkulepitud inimeste arvu.
Autod palume Teil parkida parklasse. Kui Teil on soov kasutada elektrit autokülmikute tarbeks andke sellest teada ning jõuame kokkuleppele.
Suitsetamine on võimalik õuealal, kus on tuhatoosid, palume ka mujal liikudes suitsukonisid maha mitte visata.
Prügi jaoks on puhkemaja kõrval vastavad konteinerid. NB! Taara palume panna eraldi kotti.
Saare Lux puhkemajja on ka hästi käituvad ja sotsialiseeritud lemmikloomad lubatud, meie territooriumil on ruumi kõigile. Palume Teil loomade järel puhtust hoida ning majade siseruumides järelvalveta mitte jätta. NB! Territoorium ei ole tarastatud.
Palume Teil säästlikult suhtuda elektrienergia tarbimisse, st ruumist lahkudes kustuge tuled ja lülitage välja muusikaseadmed jm. Kontrolli, kas saunakeris on välja lülitatud. Ärge jätke territooriumilt lahkudes puhkemaja uksi ja aknaid sulgemata.
Lahkumisel palume korrastada kasutatud ruumid ning anda maja üle nii nagu selle Teie kasutusse andsime. Punkti eiramisel koostame lisaarve.
Kui on juhtunud, et puhkemajas on purunenud mõni sealne inventar, siis palume sellest meile teada anda.
Saabudes palume Teil allkirjastada kodukorra leping ja tasuda tagatisraha 200€, mis probleemide puudumisel tagastatakse lahkumise päeval. See on mõeldud lõhutud asjade kompensatsiooniks.
Täname mõistva suhtumise eest!

Tere tulemast lisateabe saamiseks meiega ühendust võtma
mis tahes meie teenuse kohta.

HELISTA MEILE